Haber

Muharrem İnce’den Millet İttifakına: Maskelerinizi tek tek düşüreceğim

Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu birçok ankette Tayyip Erdoğan’ın önünde çıksa da seçimin ikinci tura çıkma ihtimali yüksek görünüyor. Muhalefet İnce’yi ‘oyları bölmekle’ suçluyor.

Troller tarafından sürekli iftira ve saldırılara maruz kaldığını belirten İnce, bunun CHP’li belediyeler ve parti genel merkezleri tarafından beslendiğini iddia etti. İnce, milli ittifakı buna engel olmaya çağırırken, aksi takdirde ittifakın bileşenlerinin maskesini birer birer düşüreceğini söyledi.

İnce’nin paylaşımı şöyle:

– Bu iki aşamalı bir seçimdir. İkinci varyantta kim kalırsa birbirimizin seçmeninin oyununa talip olacağız. Bize zarar vermeyin, size de zarar vermeyeceğiz dedim. Trollerinize susun dedim, iftiralarınıza cevap vermekten bıktık. Sesimizi duyan yok. Her gün yeni bir iftira, yeni bir trol saldırısı ile karşılaşıyoruz. FETÖ ve PKK’nın sosyal medya trolleri ne kadar olursa olsun bize saldırıyor, iftira atıyorlar.

– CHP’li belediyelerin, parti genel merkezlerinin, gazeteci benzeri beslemelerin beslediği troller, FETÖ ve PKK hesaplarıyla bize iftira atmaya yarıştı. Burada millet ittifakının bileşenlerine son kez sesleniyorum. Ya bu aşağılık müşterilere engel olacaksınız ya da ben işi bırakıp maskelerinizi birer birer düşüreceğim. Bundan sonra muhalefete niye karşısın diye ağlamak yok!

golovahaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu