Haber

Bakan Göktaş: O kadar kazanacağız ki bir daha kimse almaya cesaret edemeyecek

Bakan Göktaş, buradaki konuşmasına şehirlerin kaderini belirleyecek önemli bir seçime yalnızca birkaç gün kaldığını belirterek başladı.

‘Öyle bir zafer kazanacağız ki, bir daha kimse satın almaya cesaret edemeyecek’

Belediyeleri vatandaşlara doğrudan dokunan ve her gün hizmet aldıkları yerler olarak nitelendiren Göktaş, şöyle konuştu: “Yerel seçimlerde herkesin gözü İstanbul’da olacak. “O kadar çok kazanacağız ki, kimse bir daha almaya cesaret edemeyecek.”dedi.

‘İSTANBUL’U İHMALDEN KURTARACAĞIZ’

Yerel seçimlerden büyük bir başarıyla çıkarak “Türkiye Yüzyılı”na doğru bir başlangıç ​​yapmayı hedeflediklerini vurgulayan Göktaş, “İstanbul Büyükşehir Belediye başkan adayımız Murat Kurum yaptığı sunumla vizyonunu herkese gösterdi. İstanbul dünyanın en güzel şehirlerinden biri. ve Murat Kurum’la hak ettiği hizmeti almaya devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımızın İstanbul sevgisini örnek alarak 94 ruhuyla gece gündüz çalışacağız. İstanbul 5 yıldır ilgisizlikten, ihmalden şikayetçi.” İstanbul’u beyaz belediye ve beyaz belediyenin hizmetleriyle yeniden buluşturacağız ve İstanbul’u ihmalden kurtaracağız.”sözlerini kullandı.

Bakan Göktaş daha sonra Eyüpsultan Belediyesi’ni ziyaret ederek Belediye Başkanı Deniz Köken’den çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu